Noclegi Poronin, Zakopane – WILLA HAMRY

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie cen dotyczących okresów, którymi jesteście Państwo zainteresowani. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od długości pobytu oraz ilości osób. Zawsze staramy się zaoferować naszym klientom cenę, która jest doskonałym kompromisem pomiędzy konkurencyjną ceną, a wysokim standardem naszych usług.

W naszej ofercie znajdują się:

  • pokoje 3-osobowe z własną łazienką (z przeznaczeniem również dla 2 osób) 
  • pokoje 4-osobowe z własną łazienką
  • 6-osbowe studio rodzinne składające się z jednego pokoju 4-osobowego oraz jednego pokoju 2-osobowego, łazienki oraz toalety. Całość połączona jest korytarzem.
  • pokój 2-osobowy klasy ekonomicznej z łazienką na innym piętrze.

Aktualne oferty:

BOŻE NARODZENIE W GÓRACH 2018
SYLWESTER 2018/2019
FERIE ZIMOWE 2018 – Rodzinne ferie zimowe w górach
MAJÓWKA W GÓRACH 2018 – Przy rezerwacji pobytu na minimum 10 noclegów  – rabat 10% na cały pokój.
BOŻE CIAŁO 2018 – Przy rezerwacji pobytu na minimum 10 noclegów  – rabat 10% na cały pokój.
OFERTA WAKACYJNA 2018 – Rezerwując 2-tygodniowy pobyt w ofercie FIRST MINUTE (do końca marca) na wczasy letnie 2018 dla całej rodziny, otrzymujecie Państwo rabat 50% dla wszystkich dzieci niezależnie od ich wieku.

 

Doba hotelowa w Willi Hamry rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 11:00. Wcześniejsze przybycie należy uzgodnić.

Pokój należy opuścić do godziny 11.00, natomiast na terenie obiektu można pozostać do godziny 14.00. W przypadku rezerwacji na jedną noc obowiązuje dopłata 20zł od osoby, a całość jest płatna przelewem.

Opłata klimatyczna wynosi 1,5zł od osoby na dobę i należy ją uiścić w dniu przyjazdu podczas rozliczenia za całość pobytu.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cennika. W przypadku wpłacenia zadatku lub innych opłat związanych z pobytem proszę pamiętać, że nie podlegają one zwrotowi. Pozostałą kwotę należy uregulować w dniu przyjazdu. Oferty promocyjne nie łączą się ze sobą.

ZNIŻKI:

  • dzieci, które nie skończyły 2 lat przyjmowane są bezpłatnie
  • dzieci w wieku od 2 do 5 lat – zniżka 50%
  • dzieci w wieku od 6 do 10 lat – zniżka 20%
  • osoby obchodzące urodziny w trakcie pobytu otrzymują rabat 50% na nocleg w dniu urodzin.
  • przy pobycie powyżej 10 dni - jeden nocleg GRATIS
  • 10% rabatu dla motocyklistów

O chęci skorzystania ze specjalnej oferty, aktualnej promocji lub zniżki należy poinformować podczas dokonywania rezerwacji. Podane ceny podczas dokonywania rezerwacji nie podlegają negocjacjom podczas rozliczania się !!! Rabaty nie obowiązują w okresie od 20 grudnia - 4 stycznia oraz w okresie wielkanocnym.

 

Grupy zorganizowane

Dla grup zorganizowanych, bądź osób odwiedzających nas po raz kolejny warunki ustalane są indywidualnie.

Oferty Last-Minute

Okresowo pojawiać się mogą również oferty Last Minute. Informacje o nich udostępniane będą na stronie w zakładce poświęconej ofertą LAST MINUTE

Lokal bez papierosa

Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów !!!


REGULAMIN POBYTU


Zapraszamy na noclegi Zakopane, noclegi Poronin, noclegi Bukowina, noclegi, Białka, Noclegi Małe Ciche, Noclegi Murzasichle, tanie noclegi – WILLA HAMRY

www.willa.hamry.pl | noclegi Zakopane, Poronin